Staň se členem

Přidej se k nám!

Možná si říkáš, co Ti tak malý klub jako jsme my může nabídnout. Naše výhoda je právě v tom, že nás moc není. U nás se můžeš realizovat sám, svým vlastním projektem anebo nám jen pomoct s našimi aktivitami. Že se nevidíš v HR? To vůbec nevadí, hlavní je, že chceš na sobě makat a načerpat nové poznatky z praxe.

Parta!

V klubu jsme všichni dobrými přáteli. Záleží nám jednomu na druhém a navzájem se motivujeme. Říkáme si vše na rovinu. Zpětnou vazbu bereme jako příležitost věci udělat příště trochu jinak a lépe.

Prostor pro realizaci

Záleží na tobě, co tě baví. Uvítáme pomoc s realizací přednášky nebo uvedeme v život tvou iniciativu na pěkný projekt. Můžeš se nám starat o webové stránky, komunikovat na sociálních sítích anebo fotit a natáčet videa. Starat se nám o grafiku nebo tvořit analýzy pro společnosti. Zkrátka posouvat aktivity klubu.

Zkušenosti

Zůstanou po tobě hmatatelné výstupy, které tě pozvednou v očích personalistů. Naučíš se komunikovat se zástupci firem a rozšírí se ti rozhled. Po pár úspěších se ti zvedne sebevědomí a budeš si jistější. Rozhodně ti klub přinese inspiraci, čemu se v budoucnu věnovat.

Praxe & kontakty

Potkáš spoustu inspirativních lidí, kteří tě posunou dál a třeba v budoucnu najdete společnou cestu.

Co požadujeme?

Pokud se k nám chceš přidat, tak by Tě rozhodně mělo zajímat HR – to je jasný

Co bys jako nový klubák měl/a mít je především chuť se vzdělávat a posouvat se dále. Nejsme extra časově náročný, ale nějaký prostor bys na nás mít měl/a 🙂 . Neméně důležité je, abys byl/a prostě v pohodě a zapadl/a mezi nás.

Napiš nám!