Recruitment jako business (přednáška)

V recruitmentu se točí miliardy. Firmy nemají lidi a jsou ochotné platit za dobré zaměstnance zlatem. Kdo toho může využít? No přece skvělý headhunter!

Vše je o individuálních schopnostech, kdo je šikovný a myslí businessově, může brzy vydělávat desítky až stovky tisíc korun. Poslechněte si, kudy vede cesta na vrchol. Vystoupí Matěj Matolín, autor blogu Lovec Hlav a úspěšný inhouse recruiter s mezinárodní zkušeností a Martin Gažo, mladý headhunter, který si v 27 letech založil vlastní prosperující firmu.

Matěj Matolín
Mnoho let pracoval v recruitmentu a HR marketingu pro velké korporace i menší firmy v České republice a v zahraničí. V současné době vede nábor ve firmě STRV. Ukáže vám, že moderní recruitment je dynamický a moderní obor, který propojuje obchod, psychologii a marketing.

Martin Gažo
Prošel několika agenturami, aby si nakonec založil vlastní úspěšný business. Kvalitní headhunter je v první řadě obchodník. Martin neustále vymýšlí nové taktiky a postupy jak vypátrat kvalitní kandidáty, odvést klientovi dobrou službu a ještě na tom dobře vydělat.