Zuzana Stroblová

Zuzana Stroblová


teamleader HR klubu

z.stroblova@hrklubvse.cz

Ahojda, koukám že jsi zvědavý člověk 🙂 To jsem ráda protože já to mám stejně! Hrozně ráda nasávám inspiraci od různých lidí, chodím na přednášky, workshopy a seznamuji se s lidmi. Strašně ráda se toulám po horách a zkouším různé lumpárny a nové věci. Jsem spontánní člověk, učím se na longboardu, stepuju a v zimě občas pletu.

CO V KLUBU DĚLÁŠ?

Holky v klubu mi často říkají, že jsem studna nápadů. A myslím, že to hezky charakterizuje moji roli v klubu. Baví mne sledovat novinky v HR a jeho vývoj, setkávat s lidmi, kteří jsou HR vizionáři nebo inovují tradiční pojetí HR. Ráda vkládám energii do smysluplných projektů, a proto v klubu stále jsem.

CO MÁŠ NA KLUBU RÁDA A CO NAOPAK NEMÁŠ?

Na klubu mě baví jeho různorodost. Potkáváme se s různými lidmi, naskýtají se nám různé příležitosti ke spolupráci, objevujeme různé pohledy na HR, každý z nás dělá v různých společnostech. Jakýkoliv projekt nás napadne, můžeme ho zorganizovat. A to je super.

CO TI KLUB PŘINESL? CO TĚ MOTIVUJE V NĚM BÝT?

Díky klubu jsem poznala skvělé a talentované lidi, seznámila jsem se se spoustu zajímavými HRisty a dostala několik příležitostí se seberealizovat, více se poznat a získat velmi zajímavé pracovní příležitosti. Motivují mě hlavně lidi u nás v týmu, jejich nadšení a energie se kterou projekty posouvají dál a přicházejí s novými nápady.

Vana nebo sprcha? Ze zvyku sprcha, vanu nutně potřebuji v zimě.
Superschopnost? Superschopnost? Takovou, abych si mohla vybrat superschopnost, kterou v daný moment potřebuji 🙂
Nejhorší vlastnost? Že chci zachraňovat svět!
Jsem kluk a chci Tě pozvat na rande. Jak si Tě získám? Nějakou střeštěností a pivem 🙂