Eliška Kvasničková

Eliška Kvasničková

Ahoj, ahoj tak Tě vítám na svém profilu. Jmenuji se Eliška a studuju ve třetím ročníku na Podnikohospodářské fakultě na VŠE. Jsem usměvavý, přátelský a komunikativní člověk, který se nebojí nových věcí a zážitků. Jsem velmi extrovertní typ, takže mám velmi ráda společnost a samotu přímo nenávidím.  Miluju procházky v přírodě s mým psem. Ráda cestuju a poznávám nové místa, lidi a jejich kultury. Také mám ráda sporty (tedy až na jízdu na kole).

CO V KLUBU DĚLÁŠ?

V kluku jsem úplný nováček, tak se zatím rozkoukám a snažím se zapojit do chodu klubu.

CO MÁŠ NA KLUBU RÁDA A CO NAOPAK NEMÁŠ?

I když jsem tam teprve krátkou dobu, tak se mi velmi v klubu líbí. Líbí se mi, jak členové klubu fungují, jaké mají skvělé nápady, jak jsou všichni hrozně milý a přátelští, jak se člověk naučí spoustu nových věcí, metod.

CO TI KLUB PŘINESL? CO TĚ MOTIVUJE V NĚM BÝT?

Mojí velkou motivací v tomto klubu je můj vlastní rozvoj, který mi tento klub přináší. A člověk se mnohem lépe rozvíjí se skvělou partou, jakou HR klub je! Motivuje mě také to, že spolupracuji se super lidmi a mám možnost se s mnoha lidmi seznámit. Navíc se o HR velmi zajímám a je můj velký cíl se o tomto oboru více dozvědět a snažit se seznámit s lidmi, kteří mají podobné sny a zájmy jako já.

Vana nebo sprcha? Sprcha
Superschopnost? Chtěla bych umět létat, abych se mohla kouknout do všech koutů světa. Chtěla bych také umět číst lidem myšlenky, abych věděla, co je mnohdy k takovému jednání vede.
Nejhorší vlastnost? Mojí špatnou vlastností je, že se někdy až moc bojím věcí, které jsou vlastně úplně jednoduché a které nakonec hravě zvládám.
Jsem kluk a chci Tě pozvat na rande. Jak si Tě získám? Já jsem velmi skromná a k radosti mi stačí málo:D. Stačila by mě dlouhá, příjemná procházka v nějaké krásné, romantické přírodě a pak námi uvařená večeře při svíčkách.